O nás

shape
halynamieru onas2
halynamieru onas 1
onas grafika

24

Years Experience

V Holíči sme postavili naše reprezentačné sídlo HALY NA MIERU – dvojpodlažnú montovanú halu opláštenú sendvičovými panelmi vo firemných farbách, kde sústreďujeme pod jednou strechou výrobu konštrukcií, klampiarsku dielňu a administratívu. Týmto máme celý proces k úspešnému odovzdaniu hotovej haly pod kontrolou a nedochádza k neželaným odchýlkam. Prídite nás navštíviť, radi Vás privítame a preberieme Váš projekt napríklad pri kávičke.

 

O NÁS

VYRÁBAME OCEĽOVÉ MONTOVANÉ HALY PODĽA VAŠICH PRIANÍ A POTRIEB.

Haly na mieru reprezentuje spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa zaoberá tvorbou a výstavbou developerských projektov. Špecializujeme sa na projekciu, inžiniering, výrobu, dodanie a montáž oceľových konštrukcií opláštených sendvičovými panelmi. Zastrešujeme všetky etapy pre úspešnú výstavbu Vašej novej haly. 

Realizujeme sklady, dielne, výrobné haly, priemyselné objekty, poľnohospodárske budovy, modulové stavby, obytné kontajnery, administratívne budovy, vnútorné priečky, garáže, prístrešky, opláštenia, strešné krytiny, športové haly, logistické haly, chladiarenské zariadenia a mnoho ďalšieho.

Potrebujete dodať samostatne konštrukciu, sendvičové panely, klampiarske prvky, či zabezpečiť iba montáž? Neváhajte nás kontaktovať.

 

Potrebujete dodať samotnú konštrukciu alebo sendvičové panely alebo klampiarske prvky samostatne, či zabezpečiť montáž? Nie je problém. 

 

Rok 2020

Neustále vízie a myšlienka zúročiť skúsenosti majiteľa z realizácie stavieb doma i v zahraničí viedla k založeniu vlastnej firmy. V tomto roku sme navrhli prvé developerské projekty a realizovali výstavbu prvých montovaných hál.

2020-01-01
Rok 2021

Spoločnosť sa venuje prioritne výstavbe montovaných hál na mieru. V tomto roku sme postavili reprezentačné sídlo spoločnosti

2021-01-01
Rok 2022

Nákup technológií a rozšírenie spoločnosti o klampiarsku dielňu.

2022-01-01
Súčasnosť

firma si svojou precíznou prácou a spokojními zákazníkmi získala svoje stabilné postavenie na trhu a je lídrom nielen v regióne, v ktorom pôsobí, ale dopyt po našich službách je aj po celom Slovensku, Česku, či dokonca aj v zahraničí.

2023-01-01